I. MARMARA RADYASYON ONKOLOJİSİ GÜNLERİ Program: www.marrad2019.org

Değerli Meslektaşlarımız,

Sizleri 27-28 Eylül 2019 tarihlerinde ilkini düzenleyeceğimiz Marmara Radyasyon Onkolojisi Günleri’ne davet etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Sempozyum SB-Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesinde gerçekleştirilecektir.

Her yıl buluşmayı planladığımız bu sempozyumda kanser tedavisinin baş aktörlerinden Radyasyon Onkolojisinde güncel, yeni ve ayrıcalıklı konuları tema olarak seçmeye özen göstereceğiz. Bilgiyi bugünden geleceğe taşınmak ve paylaşmak üzere ulusal ve uluslararası özelliğe sahip bir platform oluşturabilmeyi umuyoruz. Sempozyumun davetli konuşmalar, paneller, vak’a tartışmaları, sözlü bildiriler ve poster bildirileri ile zenginleştirilmiş bir programdan oluşması hedeflendi.

İlk yılın konusu artan sağkalım, uzayan takip ve gelişen tekniklerle her klinikte giderek daha çok sayıda hasta için gündeme gelen “reirradyasyon”’ olarak belirlendi. Her vak’anın ayrı değerde ve değerlendirmede olduğu ve son derece güncel bu konuda paylaşımın önemine özellikle vurgu yaparak sizleri sempozyuma serbest bildirileriniz ve posterlerinizle de katılmaya davet ediyoruz.

Verimli, bilimsel açıdan zengin ve interaktif geçmesini umduğumuz sempozyumun düzenlenmesinde ve bilimsel kurulunda yer alan bütün meslektaşlarımıza, toplantı davetimizi kabul eden ulusal ve uluslararası tüm misafirlerimize teşekkür ederiz.

Eylül 2019’da Marmara’da buluşmak dileğiyle.

Saygılarımızla.

Prof. Dr. Beste Atasoy 
Sempozyum Başkanı

HIZLI ERİŞİM